Топ Новини

Одеса може залишитися без Приморського бульвару і Потьомкінських сходів (Фото)

31 травня 2012 в 09:21
Під одеськими визначними пам'ятками - Приморським бульваром і Потьомкінськими сходами стрімко руйнуються інженерні споруди. На окремих ділянках опорні конструкції зруйновані на 80 відсотків.
Lestnica_5.jpg
100travels.com.ua

Одеса може втратити Приморський бульвар і Потьомкінські сходи, оскільки старі інженерні споруди під ними стрімко руйнуються. Про це заявила одеський архітектор Ірина Опрятова.

"Приморський бульвар знаходиться у небезпечній зоні - зсувній. Будівельники, які створювали бульвар і Потьомкінські, для того щоб уникнути руйнування від зсуву, зміцнили комплекс спеціальними спорудами для дренажу та провітрювання опорних конструкцій. Проте з часом ця страховка почала валитися", - сказала вона.

Фахівці, які обстежили конструкції, стверджують, що на окремих ділянках опорні конструкції зруйновані на 80 відсотків, пише Сегодня.

Згідно з текстом висновків експертів, зсувний процес може загрожувати всій верхній терасі Приморського бульвару.

Архітектори давно створили проект зміцнення підпірних конструкцій бульвару та відтворення у первісному вигляді відомого рибного ресторану. А в 2005 році навіть знайшлася компанія-інвестор, яка отримала в оренду територію Місячного парку разом з рестораном і пообіцяла упорядкувати парк і зміцнити опорні конструкції. Але криза 2008 року зруйнувала плани інвесторів.

Раніше повідомлялося про те, що на ділянці схилів під Приморським бульваром, від Потьомкінських сходів до Воронцовського палацу, знесли стару підпірну стіну з ракушняка і замінили її на монолітний залізобетон.

Читайте також:

В Одесі 1 квітня відкрили пам'ятник Висоцькому із золотим серцем

Гімном Одеси стала пісня російською мовою

Одеса, яку ми втрачаємо

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...