Топ Новини

Об'єднана опозиція відсвяткує День Незалежності без протестних акцій

21 серпня 2012 в 15:30
В опозиції вважають протестні акції на державне свято недоречними. «Тому буде бесіда відверта з людьми в мирному, спокійному, святковому форматі».
_miting127_ukrflag.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

У святковий для України День Незалежності Об'єднана опозиція «Батьківщина»  жодних протестних акцій проводити не буде. Про це заявив на прес-конференції в Донецьку третій номер у передвиборчому списку опозиції Анатолій Гриценко.

«Це свято. Будемо разом з людьми святкувати День Незалежності, звертатися до людей і говорити про те, які загрози незалежності існують, як разом локалізувати ці загрози. Як зробити так, щоб слово «незалежність» мало правдивий сенс», - сказав Гриценко.

Він зазначив, що сумно, коли «незалежність ми сприймаємо, як те, що від України нічого не залежить у світі, а від громадян України нічого не залежить у їхній власній державі» і підкреслив, що «такої фальшивої незалежності нам не треба».

Гриценко переконаний, що «за 21 рік незалежності можна було б навести лад у країні та зробити такою, щоб з неї не бігли мільйони в пошуках робочого місця», і про це потрібно говорити з людьми.

«Тому буде бесіда відверта з людьми в мирному, спокійному, святковому форматі. Ніяких протестних акцій в День Незалежність ми робити не плануємо, тому що це недоречно. Це державне свято», - підсумував Гриценко.

Нагадаємо: 24 серпня минулого року на вул. Володимирській у Києві міліція стала на шляху мирної ходи опозиції, внаслідок чого відбулися зіткнення.

Читайте також:

Українців закликали прийти на роботу перед Днем Незалежності у вишиванках

У Києві парад на День Незалежності замінять виступом військових оркестрів

Київ витратить на святкування Дня незалежності України 2-3 млн грн

День Незалежності відзначать салютами, але військового параду в Києві знову не буде

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...