Новий різновид бактерії E.Coli виявлено у Нідерландах

10 червня 2011 в 07:17
У Нідерландах у паростках буряків виявлено новий різновид бактерії E.Сoli. Як показали результати лабораторних аналізів, вона є менш небезпечною. У зв'язку з цим влада Нідерландів відкликала свою продукцію з трьох країн.

Нагадаємо, кількість жертв небезпечної кишкової інфекції, яку спричинено бактерією E.Сoli зросла, за останніми даними, до 29 людей. Загальна кількість хворих на небезпечну хворобу перевищує 2,9 тис. людей. Епіцентром інфекції стала північ Німеччини. Міністр охорони здоров'я країни Даніель Бар охарактеризував ситуацію у лікарнях у цьому регіоні як "напружену", закликавши клініки з інших регіонів ФРН приймати пацієнтів із півночі держави.

Окрім ФРН, випадки хвороби відзначено у 10 країнах Євросоюзу, а також у США. Майже всі випадки хвороби в ЄС або США так чи інакше пов'язані з візитами громадян цих країн на північ Німеччини.

В якості можливої ​​причини захворювання раніше називали овочі, вирощені в Іспанії, хоча точну причину інфекції поки не визначено. Тим не менше, кілька країн, у тому числі Росія, ввели заборону на ввезення овочів із Європейського союзу.

Представники Міністерства сільського господарства Німеччини пізніше заявили, що причиною небезпечної кишкової інфекції, яку спричинено бактерією E.Coli, ймовірно, стала пророщена соя.

В Україні інфекції поки виявлено не було. 2 червня прем'єр-міністр України Микола Азаров заявив, що Україна посилила контроль на кордоні за ввезенням овочів із країн Європейського Союзу.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...