Топ Новини

Норвезький терорист: Аварію на ЧАЕС було підлаштовано

25 липня 2011 в 12:30
Норвезький терорист вважає, що Чорнобильську аварію було організовано українським націоналістичним військовим осередком. Про це йдеться у його маніфесті, який містить 1500 сторінок.

Так, у маніфесті «Європейська декларація незалежності» А.Брейвік запитує чи не був Чорнобиль «найбільш успішним антимарксистським ударом в історії».

«Багато політичних аналітиків вважають, що Чорнобиль був одним з двох істотних факторів (Чорнобиль + Афганістан), які зламали хребет Радянському Союзу. Це, мабуть, правда, принаймні, це додало свій внесок у падіння цього марксистського терористичного режиму», - пише А.Брейвік.

«Але, що якщо це не був нещасний випадок, а швидше дії українського націоналістичного військового осередку, який вдало провів план", - запитав він, назвавши цих людей «хоробрими антимарксистами», які знали, якої шкоди завдасть СРСР аварія.

«Незважаючи на те, що цей сценарій схожий на надуманий, тим не менше, не можна остаточно виключати цю можливість», - написав він і додав, що визнання такої «військової поразки» суперечило б інтересам СРСР, як і не було інтересу «збройного українського націоналістичного руху брати на себе відповідальність».

На його думку, «взяття відповідальності за таку атаку у результаті спонукало б радянських тиранів повністю знищити всіх українських націоналістів і патріотів».

«Скільки мільйонів СРСР знищив: 40-60 мільйонів? І скільки б ще знищив, якби не ці сміливі українські націоналісти?» - запитав норвезький терорист.

Тим часом, цим своїм описом він зумовлює загрозу мусульман Європі. «Чи можна морально виправдати атаку такого рівня, щоб зупинити геноцид, що відбувається, аби знищити все європейське?» - запитує він.

Так А.Брейвік сказав, що кількість людей, які постраждали від мусульман, «зрозуміло, що ці цифри будуть еквівалентні 10-50 Чорнобилям».

Він також у своєму маніфесті схвально висловився про прем'єра Росії Володимира Путіна. «Путін, схоже, справедливий і рішучий лідер, гідний поваги», - написав терорист і додав, що не хотів би бути його ворогом.

Також А.Брейвік поділив європейців на три раси. Одна з цих рас - нордична, в яку він включив «більшою мірою» Україну, Росію та Білорусь.

Нагадаємо, 32-річний Андерс Брейвік звинувачується в організації вибуху в Осло і озброєному нападі на молодіжний табір в околицях норвезької столиці. Жертвами обох терактів стали більше 90 людей, більше ста отримали поранення. Сьогодні Норвегія вшанувала пам'ять загиблих хвилиною мовчання.

А.Брейвік зізнався у скоєному і заявив, що має намір детально розповісти в суді про мотиви своїх дій.

Сторона звинувачення має намір вимагати для А.Брейвіка запобіжний захід у вигляді восьми тижнів арешту.

За матеріалами: Українська правда
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...