Newsweek не стерпів папір - журнал повністю йде в інтернет

19 жовтня 2012 в 13:20
Один з найбільш відомих і великих американських тижневиків Newsweek заявив про припинення випуску паперового варіанту журналу з початку 2013 року і перехід до публікації виключно в інтернеті.
hi-newsweek-magazine-8col.jpg
cbc.ca

Тенденцію до відходу світових ЗМІ в інтернет підтвердив американський журнал Newsweek. Після 80 років існування керівництво видання вирішило відмовитися від паперової версії.

"Ми змінюємо формат, але не прощаємося з читачами", - відзначили в офіційній заяві керівники компанії, що випускає Newsweek. Вони визнали, що ліквідація паперової версії журналу спричинить звільнення, проте не уточнили, скільки людей в підсумку позбудуться роботи.

Рішення Newsweek викликане зниженням обсягів реклами і тиражу, що, у свою чергу, призвело до падіння прибутку. При цьому, за словами засновниці компанії Тіни Браун, в цьому році відвідуваність сайту Newsweek досягла 15 млн унікальних відвідувачів на місяць, що на 70% перевищило аналогічний показник 2011 року.

Останній друкований номер журналу вийде 31 грудня 2012 року. Онлайн-версія видання отримає назву Newsweek Global. Доступ до матеріалів читачі зможуть отримати після оформлення підписки. Також з'явиться мобільна версія.

Сьогодні Newsweek є другим за популярністю щотижневим журналом у США після Time.

Читайте також:

Журнал «Російський Newsweek» закрився

Newsweek за один долар купує відомий американський бізнесмен

Google пригрозив виключити з пошуку сайти французьких ЗМІ

Facebook обігнала Apple і Google за згадуваністю бренду

За матеріалами: , ,
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...