Нелегали, які прожили в Польщі чотири роки, зможуть легалізуватися

26 серпня 2011 в 11:26
Президент Польщі Броніслав Коморовський підписав сьогодні закон, який дозволяє з 2012 року легалізувати свій статус в країні нелегальним мігрантам.
travel_DSC1853_puteshestvia_.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

За законом, легалізуватися зможуть особи, які перебувають у Польщі, щонайменше з моменту входження країни до Шенгенської зони - 20 грудня 2007 року.

У МВС Польщі, відзначають, що нелегали зможуть одержати одразу дворічні дозволи на перебування в Польщі та можливість працювати протягом цього часу без офіційного дозволу.

Також, у рамках легалізації буде звільнено від обов'язку надавати документи про наявність необхідних коштів для проживання в Польщі.

Легалізуватися також мають право особи, яким раніше відмовлено в наданні статусу біженця та видано рішення про примусове виселення з Польщі.

Заявку на легалізацію нелегали мають подати з 1 січня до 30 червня 2012 року в відділення Адміністрації з питань іноземців за місцем проживання.

МВС Польщі оцінює реальну кількість нелегалів в 50 тисяч осіб.

У 38-мільйонній Польщі право на легальне перебування мають близько 100 тисяч іноземців, третина з яких - громадяни України.

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...