Топ Новини

Найкращі вихованці українських інтернатів у червні поїдуть на тиждень в Туреччину

10 квітня 2012 в 11:50
Близько 100 вихованців інтернатів із восьми областей України у червні тиждень відпочиватимуть в Туреччині на середземноморському курорті Анталія (Аланія).
kurort.jpg
tour2006.com.ua

10 квітня відбулася прес-конференція організаторів благодійного проекту «Відкрий дитині світ!», в рамках якого близько 100 вихованців інтернатів із восьми областей України у червні тиждень відпочиватимуть в Туреччині на середземноморському курорті Анталія (Аланія).

Отже, Українська Біржа Благодійності спільно із туроператором «Aнекс Тур» та Міжнародним благодійним фондом «Нове покоління» оголосили про початок конкурсу у цих інтернатних закладах. Діти повинні продемонструвати особливі успіхи: в навчанні, спорті або ж творчості. Як розповіла керівник цього Фонду Ніна Голобородько, «ми близько 20 років працюємо з інтернатами, тому й прискіпливо відібрали їх – представлені всі регіони України. Для дітей це буде вперше, у них з’являється стимул для формування і досягнення своєї мети».

В рамках проекту в інтернатах буде проведено майстер-класи відомих успішних людей. Мета майстер-класів – мотивувати вихованців інтернатних закладів для досягнення успіху. Перший такий майстер-клас у Харківському інтернаті погодилася провести українська телеведуча (а крім того – майстер спорту із художньої гімнастики) Оксана Гутцайт.

Павло Новіков, директор Української Біржі Благодійності: «Цей проект може стати успішним лише тоді, коли будуть оформлені документи на виїзд дітей. Так, це невелика сума (близко 20 тисяч гривень), але в будь-якому проекті наявні конкретні суми. На кожну групу готується спеціальний пакет документів – це неминучі організаційні витрати. «Анекс Тур» уже вклав у цей проект 100 тисяч долларів США. Але ж необхідна підтримка пересічних українців. Підтримати проект можна простим переказом пластиковою карткою на сайті ubb.org.ua».

Постійна адреса проекту «Відкрий дитині світ!» ubb.org.ua/uk/project/248/

Відзначимо, що діти будуть відправлятися на відпочинок у червні чотирма «хвилями» по 20-25 чоловік разом зі своїми вихователями, психологами. В Туреччині групи зустрічатимуть представники «Анекс Туру», які й розміщатимуть їх у п’ятизіркових отелях мережі «Life».

Атташе з питань культури та інформації Посольства республіки Туреччина в Україні Берат Йилдиз та гендиректор «Анекс Туру» Мехмет Гюндогду підкреслили, що на дітей чекає цікава культурна програма: екскурсії історичними місцями; не тільки море, але й пам’ятки історії, археології. Буде забезпечена постійна підтримка працівників готелів, аніматорів. Безумовно, у турецької сторони є розуміння, що ці діти особливі і потребуть особливої ж уваги і піклування…

Ми з вами можемо подарувати талановитим дітям світ відкритих можливостей, дати малечі стимул для досягнення своєї мети. Показати, що головне – працювати і наближувати омріяну мету.

За матеріалами:
Теги Соціум
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...