Топ Новини

Найдорожчим для туристів містом названо столицю Анголи

12 липня 2011 в 19:32
Титулом найдорожчого міста світу для іноземців "нагороджено" столицю Анголи, Луанди. Такі дані оприлюднила дослідницька компанія Mercer Human Resource Consulting. Утім, таке розташування сил у верхньому ТОР рейтингу було й минулого року.
dollar_web1.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Срібним призером рейтингу стало японське Токіо, на третьому місці знаходиться столиця Чаду Нджамена. Четверту позицію, як і минулого року, отримала столиця Росії - Москва. Нарешті, завершує "дорогу" п'ятірку швейцарська Женева.

Не може "похвалитися дорожнечею" жодне з міст США. Найдорожче місто Сполучених Штатів Нью-Йорк в загальному списку посідає лише 32-е місце. Британська столиця зберегла за собою 18-е місце, чого не можна сказати про Париж, який опустився на 10 позицій - з 17-го на 27-е місце.

Аналітики Mercer дійшли висновку, що найдешевшим містом для іноземців є пакистанське Карачі.

Показово, що в ході складання ТОРу експерти Mercer враховували ціни більше двохсот різних товарів і послуг, серед яких оренда житла, витрати на харчування та вартість пального, в 214 містах світу, при цьому точкою відліку для дослідження стали витрати, з якими стикаються туристи в Нью -Йорку.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...