Топ Новини

Найбільша пенсія в Україні становить 41 тис грн

7 липня 2011 в 16:20
Найбільша пенсія в Україні становить 41 тис грн. Про це повідомив голова Пенсійного фонду Борис Зайчук.
pensii3.jpg
Наталія Шевченко, DT.UA

"Не треба брехати ... ви поставили питання, яка пенсія в такої людини (екс-голови Нацбанку Володимира Стельмаха - ІФ). Довічне утримання з державного бюджету, в тому числі з Пенсійного фонду, товаришу Стельмаху не виплачується ", - сказав Б. Зайчук на засіданні парламенту в четвер, відповідаючи на питання, чи відповідає дійсності інформація про те, що пенсія В. Стельмаха складає 400 тис грн.

"Я прошу уваги. Найбільшу пенсію в Україні в нас отримує льотчик, Герой України, зірка 001, чорнобилець, і вона становить 41 тис грн. Це найбільша пенсія у нас в Україні", - сказав глава Пенсійного фонду.

"Азаров отримує пенсію на рівні депутата України", - відповів Б. Зайчук на питання про те, яка пенсія у прем'єр-міністра Миколи Азарова.

Депутати в четвер розглядають у другому читанні законопроект про пенсійну реформу. Зокрема, в проекті залишилася незмінною норма, згідно з якою максимальний розмір пенсії в Україні не може перевищувати 10 прожиткових мінімумів, що встановлені для непрацездатних людей.

Парламентарії розглянули понад 100 поправок з 1179, поданих до законопроекту.

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...