Топ Новини

НАТО виділить Україні 25 млн євро на утилізацію старої зброї та боєприпасів

18 квітня 2012 в 08:28
В рамках спільного з НАТО проекту планується утилізувати 73,5 тис. тонн звичайних боєприпасів, 366 тис. одиниць стрілецької зброї і 3 млн протипіхотних мін.

НАТО в рамках програми «Партнерство заради миру» виділить Україні близько 25 млн євро на утилізацію старої зброї і боєприпасів. Про це під час підписання відповідних контрактів заявив заступник міністра оборони України Дмитро Пляцук.

«Планується знищити 73,5 тис. тонн звичайних боєприпасів, 366 тис. одиниць стрілецької зброї і 3 млн протипіхотних мін... Вклад Трастового фонду складе близько 25 млн євро», - заявив ПЛЯЦУК.

За його словами, для реалізації цього проекту будуть залучені виробничі потужності Державних підприємств Укроборонлізинг, Укроборонсервіс, «Науково-дослідний комплекс Павлоградський хімічний завод» і випробувальна станція Державного науково-дослідного інституту хімічних продуктів. Проект планується завершити протягом чотирьох років.

Проект Трастового фонду програми НАТО «Партнерство заради миру» в Україні зі знищення звичайних боєприпасів, стрілецької зброї і легких озброєнь (ЛОСЗ) спрямований на демілітаризацію 133 тис. тонн боєприпасів і 1,5 млн ЛОСЗ протягом 12 років у чотири етапи. Перший етап проекту закінчився влітку 2011 року.

Читайте також:

Російські комуністи почали голодування проти бази НАТО в Ульяновську

НАТО хоче бачити Грузію членом альянсу

Блоку НАТО «закрили доступ» на українське телебачення

Путін хотів би розпустити НАТО

За матеріалами: РБК-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...