Топ Новини

НАСК «Оранта» має намір подати позов проти організаторів рейдерського захоплення компанії до Високого Суду Правосуддя у Лондоні (Великобританія)

7 серпня 2012 в 10:44
BACKWOOD HOLDINGS LIMITED і його представники не зробили жодної спроби зв'язатися з Правлінням НАСК «Оранта» і запропонувати механізми компенсації збитків, завданих їхніми діями компанії. Тому НАСК «Оранта» вважає за необхідне подати судовий позов до компанії EASTONE GROUP LIMITED, під мандатом якої знаходиться BACKWOOD HOLDINGS LIMITED.

Як відомо, 26 липня 2012 року компанія «Оранта» провела прес-конференцію, в ході якої повідомила громадськості про спроби її рейдерського захоплення і про заходи, вжиті НАСК «Оранта» для протидії цьому захопленню.

Як з'ясувалося наступного дня з публікації газети «Комерсант-Україна» від 27.07.12 р., організована група діяла в інтересах одного з акціонерів компанії «Оранта», а саме кіпрської компанії BACKWOOD HOLDINGS LIMITED, зазначили у прес-службі НАСК «Оранта» .

Правління НАСК «Оранта» ухвалило рішення публічно заявити про неприпустимість подібних дій акціонера щодо свого активу, і 31 липня 2012 року розповсюдило Заяву Правління НАСК «Оранта» для преси «Про розвиток ситуації навколо спроб дискредитації і рейдерського захоплення компанії «Оранта».

У зв'язку з цим компанія вважає за необхідне зазначити таке.

Незважаючи на те, що після згаданих вище заяв НАСК «Оранта» і викликаного ними публічного резонансу, наклепницька компанія на низці інтернет-сайтів, розв'язана зловмисниками для дискредитації компанії, була припинена, діяльність, що має на меті зганьбити НАСК «Оранта» в очах клієнтів, триває.

По-перше, Львівська, Київська, Полтавська та кілька інших дирекцій компанії повідомляють про скарги клієнтів на тривалі дзвінки на їхні особисті телефони від імені «Фонду захисту страхувальників» з наполегливими пропозиціями підписати заяви у Нацкомфінуслуг і прокуратуру, і пропозиціями виїзду кур'єра із заповненими заявами для підписання у зручний час доби.

По-друге, дані проведеного розслідування показують скоординованість дій BACKWOOD HOLDINGS LIMITED, WEST MIDLANDS HOLDINGS CORP., ТОВ «Інвестиційна група «ІНЕКО», ТОВ «Контекст-Медіа», «Фонду захисту страхувальників», «Форуму порятунку Києва» тощо .

По-третє, за минулий тиждень ані BACKWOOD HOLDINGS LIMITED, ані його представники не зробили жодної спроби зв'язатися з Правлінням НАСК «Оранта» і запропонувати механізми компенсації збитків, завданих їхніми діями компанії.

Тому НАСК «Оранта» вважає за необхідне подати судовий позов до компанії EASTONE GROUP LIMITED, під мандатом якої знаходиться BACKWOOD HOLDINGS LIMITED, самому BACKWOOD HOLDINGS LIMITED, а також до компаній WEST MIDLANDS HOLDINGS CORP., ТОВ «Інвестиційна група «ІНЕКО» і ТОВ «Контекст -Медіа». При цьому НАСК «Оранта» не виключає, що список відповідачів згодом може бути розширений.

Оскільки основні відповідачі є іноземними компаніями - EASTONE GROUP LIMITED зареєстрована у Великобританії, WEST MIDLANDS HOLDINGS CORP зареєстрована на Британських Віргінських островах, BACKWOOD HOLDINGS LIMITED у республіці Кіпр - НАСК «Оранта» має намір подати позов до Високого суду Правосуддя в Лондоні (Великобританія).

НАСК «Оранта» має намір домагатися відшкодування завданої їй шкоди, а також компенсації понесених судових витрат. В даний час НАСК «Оранта» займається формуванням команди юристів і уточнює структуру позову. Про дату прийняття Високим Судом Правосуддя позову до розгляду НАСК «Оранта» повідомить додатково.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...