Топ Новини

Над Київським водосховищем нависла екологічна загроза

19 березня 2012 в 09:08
Екологічна інспекція призупинила діяльність Коростенського заводу МДФ за результатами розслідування загибелі риби на річці Уж.
GES_gidro_electro_stanciya_energetika2.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Служба державної рибоохорони несе цілодобове чергування на місці, де річка Прип'ять впадає у Київське водосховище.

Причиною тому стало скидання стоків з формальдегідом та іншими хімікатами у річку Уж одним із заводів у Житомирській області.

В результаті цього річка загинула повністю, там вимерли навіть жаби. Але проблема в тому, що річка Уж впадає у Прип'ять, а Прип'ять - у Київське водосховище. Через кілька кілометрів знаходиться водозабір, через який у столичні крани потрапляє вода. Викиди хімічних речовин сталися 4, 14 і 16 березня», - повідомив голова асоціації рибалок України Олександр Чистяков.

У «Київводоканалі» теж занепокоєні. «Ми в курсі цієї ситуації і дуже стурбовані. Наш головний технолог два тижні здійснює моніторинг. Вода з річки Уж може дійти до Києва приблизно через 40 днів. Але ми вже підготувалися: при потребі можуть бути використані додаткові реагенти для очищення води. Але ми не думаємо, що загроза для питної води буде. Добре, що про катастрофу дізналися вчасно», - сказала радник глави правління "Київводоканалу" Вікторія Яковлєва.

Читайте також:

Пік паводку на Дніпрі очікують у квітні

Дніпровські водосховища стали причиною багатьох негативних явищ

Водолази підняли з дня Київського водосховища 1,5 тонни сміття

У стічних водах Києва вміст шкідливих речовин перевищено у два рази

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...