Топ Новини

Над Афінами клуби диму: протестувальники проти заходів економії намагаються прорватися до парламенту

7 листопада 2012 в 18:43
Протестувальники в Афінах стали кидати каміння і пляшки із запальною сумішшю в правоохоронців, намагаючись прорватися до забарикадованого парламенту. На сусідніх вулицях виникли пожежі - над центром міста піднімаються клуби диму.
1.jpg
gazeta.ru

У центрі столиці Греції, незважаючи на дощ, у середу зібралася багатотисячна юрба, яка протестує проти голосування в обнесеному барикадами парламенті щодо урядового законопроекту про заходи жорсткої економії і структурні реформи.

Спочатку серйозних ексцесів у ході маніфестації не відзначалося. Однак потім ситуація загострилася, група одягнених у маски молодих людей почала кидати каміння і пляшки із запальною сумішшю в правоохоронців, намагаючись прорватися до парламенту. На прилеглій вулиці виникли осередки пожеж. Їх намагаються загасити.

Для розгону мітингувальників поліція застосувала сльозогінний газ. Над центром міста піднімаються клуби диму.

Демонстранти у парламенту Греції, де зібралися десятки тисяч людей, викрикують гасла і тримають у руках плакати, що виражають обурення новими значними скороченнями пенсій, соціальних виплат, підвищенням податків і пенсійного віку з 65 до 67 років. Вони незадоволені також законодавчими заходами щодо полегшення звільнення та найму працівників, що призведе, на їхню думку, до підвищення експлуатації трудящих і не дасть ніяких фіскальних вигод.

Маніфестація організована найбільшими профоб'єднаннями приватного та державного секторів економіки - Загальною конфедерацією праці Греції (GSEE) і Вищою радою профспілки держслужбовців (ADEDY), що об'єднуюють у своїх рядах половину трудящих країни. Окремими колонами до центральної площі Синтагма підійшли члени інших профоб'єднань, зокрема прокомуністичної профспілки Всеробітничий бойовий фронт Греції (ПАМЕ).

Читайте також:

У Греції почався 48-годинний страйк. За традицією в Афінах очікуються зіткнення з поліцією


У Греції за напади на поліцейських затримали 50 демонстрантів (ВІДЕО)


У Греції заарештовано журналіста, який опублікував список політиків з мільйонними рахунками за кордоном

Загальний страйк у Греції: протестувальники кидають каміння і пляшки, поліція застосувала сльозогінний газ


В Афінах поліція сльозогінним газом захищає Меркель від демонстрантів

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...