Набув чинності закон, що дозволяє приватизацію Гостиного двору у Києві

8 серпня 2012 в 07:37
Закон, який передбачає виключення Гостиного двору на Контрактовій площі, 4 у Києві з переліку пам'яток культурної спадщини, що не підлягають приватизації, набув чинності.
31f3e9b76e0f004ad7df7f566fd88615.jpg
gorodkiev.com

В Україні сьогодні набув чинності закон, що дозволяє приватизацію Гостиного двору. Відповідний законодавчий акт було опубліковано у виданні "Голос України" від 7 серпня, він набув чинності наступного дня після опублікування - 8 серпня.

Закон, зокрема, передбачає виключення Гостиного двору в Києві з переліку пам'яток культурної спадщини, що не підлягають приватизації.

"З переліку пам'яток культурної спадщини, що не підлягають приватизації, затвердженому законом України "Про перелік пам'яток культурної спадщини, що не підлягають приватизації" виключити такий об'єкт: Гостиний двір, місто Київ, Контрактова площа", - йдеться в законі.

- Янукович дозволив приватизацію Гостиного двору

Окрім того, документ зобов'язує передбачити в держбюджеті на 2013 рік та наступні роки видатки на компенсацію відсотків за кредитами банків або інших фінансових установ, наданих громадянам на будівництво, реконструкцію чи придбання житла.

Як повідомлялося, в квітні Київрада передала Гостиний двір для реконструкції ПАТ "Укрреставрація".

З 26 травня в Гостиному дворі чергують активісти, які виступають проти приватизації Гостиного двору.

3 серпня президент Віктор Янукович підписав закон № 5059-VI "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо сприяння іпотечному кредитуванню", прийнятий парламентом 5 липня.

Гостиний двір - торговий комплекс на Контрактовій площі в Києві, побудований у 1809 році замість старого двору (60-ті роки XVIII ст., Архітектор Іван Григорович-Барський).

Читайте також:

Рада дозволила приватизацію Гостиного двору

Суд не визнав Гостиний двір культурною цінністю Києва


З Гостиного двору на Подолі зроблять торгово-офісний центр

На Андріївському узвозі хочуть побудувати багатоповерховий готель (проект)

За матеріалами: РБК-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...