Топ Новини

Набула чинності угода про безвізовий режим з Туреччиною

1 серпня 2012 в 05:26
З 1 серпня список країн, куди українці можуть їздити без віз на термін до 30 діб, поповнила Туреччина, а перелік безвізових держав розширився до 37.
1332936105_568886.jpg
lifedon.com.ua

Угода між урядами України і Туреччини, яка передбачає, що громадяни країн зможуть перебувати на території іншої держави без отримання візи до 30 днів з моменту в'їзду, набула з 1 серпня чинності.

Загальний термін перебування громадян на території іншої держави не повинен буде перевищувати 90 днів у межах 180 днів з дати першого в'їзду.

При цьому українці й турки, які мають намір перебувати на території іншої сторони більше 90 днів або з метою працевлаштування, об'єднання з сім'єю або навчання повинні отримати візу відповідно до законодавства держави перебування.

Проїзними документами, дійсними для поїздок українців до Туреччини, згідно із зазначеною угодою, є закордонний паспорт громадянина України, проїзний документ дитини, посвідчення особи моряка та посвідчення члена екіпажу літака (за наявності запису в декларації/польотному завданні).

Україна і Туреччина у грудні 2011 року домовилися про умови взаємних поїздок громадян, підписавши угоду, що передбачає, що громадяни однієї країни зможуть перебувати на території іншої без отримання візи до 30 днів з моменту в'їзду. При цьому сумарний термін перебування не повинен перевищувати 90 днів у межах 180 днів з дати першого в'їзду.

Уряд України затвердив угоду про безвізовий режим з Туреччиною у квітні 2012 року.

У березні внутрішньодержавні процедури, необхідні для набуття чинності угоди завершила Туреччина.  

Читайте також:

Україна та ЄС підписали угоду про спрощення видачі віз для деяких категорій українців

Македонія скасувала візи для українців

Україна і Панама оформлять безвізовий режим


Україна і Туреччина вводять безвізовий режим

За матеріалами: Українські новини
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...