На Волині гостей фестивалю «Бандерштат» закидали листівками з Гітлером (фото)

7 серпня 2012 в 09:40
Листівки з портретами Гітлера, Бандери і Шухевича були підписані організацією «Комсомол Волині», проте не містили даних про тираж і місце друку. Організатори фестивалю заявили, що акція не була узгоджена з оргкомітетом заходу, і вважають подію провокацією.
70.jpg
bandershtat.org.ua

Під час проведення фестивалю «Бандерштат-2012» у Волинській області вибухнув скандал: невідомий льотчик з параплану розкидав на гостей заходу листівки з Адольфом Гітлером і лідерами українських націоналістів. Організатори заходу звернулися у міліцію з вимогою розслідувати факти розпалювання міжнаціональної ворожнечі.

Як повідомили у прес-службі фестивалю, приблизно о 21:00 в суботу, 4 серпня, над територією фестивалю з'явився параплан, який кілька разів пролетів над присутніми на критично низькій висоті, що могло загрожувати життю і здоров'ю відвідувачів.

Під час польотів невідомий, який керував парапланом, почав скидати листівки агітаційного змісту. Листівки були підписані організацією «Комсомол Волині», проте не містили відомостей про тираж, місце друку та відповідального за друк даних матеріалів, що є грубим порушенням законодавства України.

Організатори фестивалю відзначають, що здійснення польотів над територією фестивалю ніяк не було погоджено з оргкомітетом заходу, а, отже, могло загрожувати життю та здоров'ю оточуючих.

«Окрім того, інформація, яка містилася у листівках, розпалює міжнаціональну і політичну ворожнечу. Адже на агітаційній продукції комсомольців були зображені військовий злочинець Адольф Гітлер поруч із почесним громадянином міста Луцька Степаном Бандерою», - повідомили в «Бандерштаті-2012».


Організатори заходу просять правоохоронців з'ясувати, хто є власником цього літального засобу і чи має він право на здійснення таких польотів, а також перевірити, чи відповідає технічний стан параплана вимогам для здійснення польотів.

Крім того, міліцію закликають встановити особу, яка керувала літальним засобом і притягнути її до відповідальності за здійснення польотів на низькій висоті, що загрожувало життю і здоров'ю присутніх на фестивалі.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...