Топ Новини

На вибори кинуть п'яту частину міліцейського складу

21 вересня 2012 в 17:23
З початком виборчої кампанії у МВС розгорнуті оперативні штаби, які працюють в цілодобовому режимі. У день голосування до виборчих дільниць прийдуть 65 тис. міліціонерів.
chernobylci_miting_berkut_miliciya.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Для забезпечення громадського порядку та реагування на можливі правопорушення у день голосування на виборах народних депутатів України 28 жовтня попередньо планується залучити понад 65 тис. працівників міліції, повідомив заступник міністра внутрішніх справ Віктор Ратушняк.

«З початком виборчої кампанії в міністерстві і всіх підпорядкованих підрозділах розгорнуті оперативні штаби у цілодобовому режимі. Їхнє основне завдання - відстеження ситуації в державі, пов'язаної з виборчим процесом», - сказав Ратушняк під час зустрічі з представниками Комітету Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) зі спостереження за виборчою кампанією в Києві.

Ратушняк зазначив, що міліція - поза політикою і відповідно до закону «Про міліцію» її завданнями є охорона і забезпечення громадського порядку, запобігання правопорушенням та їх припинення. Він також заявив, що міліцією буде вжито необхідних заходів для забезпечення правопорядку в рамках виборчого процесу.

Нагадаємо, що зараз в українській міліції нараховується близько 300 тис. осіб. Експерти вважають це число надмірним і пропонують скоротити його майже у 10 разів - до середньоєвропейських норм - 1 один міліціонер 1 тисячу осіб, тобто до 46 тис. міліціонерів.

Читайте також:

Половина українців боїться, що їх можуть кинути до в’язниці ні за що

Українці довіряють судам ще менше, ніж міліції

Неефективність міліції викликана корупцією та низькою моральністю

Половина українців боїться вийти ввечері з дому

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...