Топ Новини

На Михайлівській площі тисяча мітингувальників вимагає припинити тиск на ТВі

8 вересня 2012 в 10:35
У резолюції мітингу його учасники вимагають припинити репресії проти незалежних ЗМІ та тиск на журналістів; відновлення мовлення каналу ТВі в повному обсязі; відставки членів Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення; забезпечення мовникам рівного доступу до поширення телесигналу. Томенко зі сцени заявив, що "особисто Янукович сказав, щоб до 28 жовтня каналу ТВі не було".
1.jpg
korrespondent.net

У Києві на Михайлівській площі проходить мітинг "Твій простір свободи" на підтримку телеканалу ТВі.

Станом на 12:50 у мітингу беруть участь до тисячі осіб. Зі сцени вже виступив гендиректор телеканалу Микола Княжицький.

"Наш канал зараз намагаються знищити. Але я думаю, що з вашою допомогою ми цього недопустимо", - сказав Княжицький, відкриваючи мітинг.

Незважаючи на те, що політиків на акцію не запрошували, серед мітингуючих можна побачити ряд опозиційних кандидатів у депутати, зокрема, Миколу Томенка, Олександру Кужель, Арсенія Яценюка, Віктора Уколова, Валентина Наливайченка, Анатолія Гриценка, Ксенію Ляпіну, Ірину Геращенко. Щоправда, кандидати прийшли без символіки, яка вказує на їхню партійну приналежність.

Томенко зі сцени заявив, що "особисто Янукович сказав, щоб до 28 жовтня каналу ТВі не було".

Зі сцени звучить музика, зокрема, повстанські пісні.

У той же час, в резолюції мітингу його учасники вимагають: припинити репресії проти незалежних ЗМІ та тиск на журналістів; відновлення мовлення каналу ТВі в повному обсязі; відставки членів Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення; припинення цензури в ЗМІ і забезпечення мовникам рівного доступу до поширення телесигналу.

Водночас, в Харкові та Житомирі заборонили проведення акцій на підтримку ТВі. Рішення про заборону прийняли місцеві окружні суди. Позови в суд подали виконавчий комітет Житомирської міськради та управління Міністерства внутрішніх справ в Житомирській області, в Харкові - міськрада.

За даними телеканалу, акції в його підтримку 8 вересня проходять в 20 містах України.

Як повідомлялося, телеканал ТВі 20 липня заявив про відключення з кабельних мереж торгової марки "Тріолан", внаслідок чого можливість дивитися його передачі позбулися жителі 11 міст України. У ТВі пов'язали це з "тиском, здійснюваним на телеканал".

Нацрада з телерадіомовлення самоусунулася від вирішення конфлікту, заявивши, що конфлікт між ТВi і "Тріоланом" лежить суто в господарській площині.

Згодом журналісти телеканалу ТВі заявили, що кабельний оператор "Воля" без попередження вирішив з початку осені перевести канал з популярного базового пакета в дорогий розширений пакет, доступний тільки для третини користувачів цього оператора. Журналісти каналу впевнені, що тиск на ТВі, що почався зі старту виборчої компанії в країні, спрямований на "знищення останнього непідконтрольного влады телеканалу".

4 вересня голова Нацради Володимир Манжосов на брифінгу після засідання Нацради в Києві повідомив, що Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення проведе моніторинг всіх провайдерів програмних послуг на предмет відключення каналу ТВі.

Читайте також:

У Донецьку зник опозиційний телеканал ТВі

Кабельний оператор замінив в пакетній послузі ТВі телеканалом Нацбанку

ТВі видавлюють з ефіру

Острівці в океані брехні

 

За матеріалами: Інтерфакс-Україна , Українська правда , ,
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...