Топ Новини

На ліквідацію аварії у Бортничах потрібно 4 млн грн

17 січня 2012 в 10:47
За словами голови правління ПАТ "АК" Київводоканал" Валерія Ченчевого, це найбільша аварія на БСА за останні роки і на її ліквідацію буде потрібно два місяці і 4 млн грн.
492099.jpg
phl.ua

В.Ченчевой підкреслив, що "ніякою екологічною та техногенною катастрофою для Києва ця аварія не загрожує". За його словами, на даний момент аварія локалізована.

Він пояснив, що о 0.30 у ніч з понеділка на вівторок на самопливному Лівобережному колекторі діаметром 3 м, поряд з насосною каналізаційною станцією першого підйому, стався провал розміром 10х10 м і глибиною 8 м. Внаслідок аварії сталося запіскування решіток насосної станції БСА.

В.Ченчевой зазначив, що протягом ночі аварійні бригади проводили перемикання потоків з Новодарницького колектора на каналізаційну насосну станцію "Позняківська".

"У результаті, знизилося прибуття стоків, і ситуацію тимчасово локалізували", - підкреслив він.

За словами В.Ченчевого, на самопливний лівобережний колектор надходить близько 40% стоків. Разом з тим, Позняківська насосна станція, після перемикання потоку, за потужністю витримує навантаження.

В цілому, БСА на добу приймає на переробку 860-870 тис. куб м стоків при проектній потужності 1,8 млн м куб на добу.

Він нагадав, що даний колектор було побудовано у 1964 році, і аварія сталася у зв'язку з руйнуванням залізобетонних труб через газову корозію.

За словами В.Ченчевого, Київ потребує негайної реконструкції та модернізації близько 30% колекторів.

Він висловив сподівання, що у зв'язку з даною аварією місто буде виділяти більше коштів на модернізацію і реконструкцію каналізаційної системи.

Нагадаємо, на території Бортницької станції аерації (БСА), а саме на самопливному Лівобережному колекторі діаметром 3000 мм поруч з насосною станцією першого підйому стався провал розмірами 10 на 10 м і глибиною 8 м.
 

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...