Топ Новини

На конгресі російських співвітчизників у Москві питання російської мови в Україні буде найголовнішим

10 жовтня 2011 в 05:25
Питання статусу російської мови в Україні незабаром буде предметом переговорів президентів Росії і України Дмитра Медведєва і Віктора Януковича. Про це заявив керівник представництва Росспівпраці в Україні Костянтин Воробйов на Міжнародній науково-практичній конференції «Осінь в Балаклаві», яка проходить в Севастополі.

«На рівні посольства Російської Федерації в Україні ми вже добилися того, щоб тему статусу російської мови в цій країні вивести на рівень переговорів перших осіб України та Росії», - сказав К.Воробйов.

У той же час він зазначив, що в Донецьку, де відбудеться зустріч президентів РФ і Україною, питання статусу російської мови в Україні, очевидно, обговорюватися не буде. «Але у ці ж дні в Москві пройде Всесвітній конгрес російських співвітчизників, де ця тема - статус російської мови в Україні - буде однією з головних», - підкреслив К.Воробйов.

«Для України це питання вже надзвичайно серйозне, і нам не треба переконувати в цьому керівництво Росії, тому що Дмитро Медведєв, Володимир Путін, Андрій Фурсенко (міністр освіти і науки Російської Федерації) прекрасно розуміють і знають цю проблему. Тому на найближчих переговорах і на всіх рівнях тема статусу російської мови підніматися буде неодмінно», - підсумував представник Росспівпраці.

 

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...