На «Фукусімі» може бути новий витік високорадіоактивної води

26 травня 2011 в 13:45
Оператор аварійної АЕС «Фукусіма-1» - проводить дослідження високорадіоактивної води, яка знаходиться на станції сховища, на наявність витоку.

Це пов'язано з падінням рівня води, повідомляє у четвер японська телекомпанія NHK з посиланням на дані TEPCO. Зараз, через 2,5 місяці після аварії, підтвердилися найгірші побоювання вчених: експерти офіційно порівняли ситуацію на японській АЕС із Чорнобильською катастрофою.

Сьогодні оператор АЕС призупинив роботи з відкачування води з третього реактора, для перевірки, чи зможе сховище вмістити у себе більше води. Так, було виявлено, що за 20 годин рівень води в ньому впав на 4,8 см, що означає втрату 57 тонн води.

Фахівці компанії вважають, що до зниження рівня міг також призвести перерозподіл рідини всередині системи, яка об'єднує резервуари і насоси.

Як раніше повідомлялося, голова компанії-оператора АЕС «Фукусіма-1» Tерсо Масатака Сімідзу взяв на себе відповідальність за аварію на атомній станції і подав у відставку.

Окрім того, в Японії проходить евакуація жителів населених пунктів, розташованих за межами раніше встановленої зони відчуження навколо аварійної АЕС.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...