На британському Amazon продажі кийків підскочили на 5000 відсотків

10 серпня 2011 в 17:28
Продажі поліцейських телескопічних кийків і бейсбольних биток на британському сайті інтернет-магазину Amazon за добу зросли більш ніж на п'ять тисяч відсотків, повідомляє Reuters. Звичайний поліцейський кийок, який ще добу тому займав 5622 місце в рейтингу продажів, піднявся на 110 місце, а алюмінієва бейсбольна битка - на восьме.

Продажі деяких предметів у відповідному розділі інтернет-магазину зросли ще більше. На момент написання даної замітки друге місце в рейтингу продажів займав поліцейський кийок, продажі якого за добу зросли на 19 357 відсотків (добу тому займали 40 278 місце). На першому місці складна саперна лопата, зростання продажів якої склало 239 000 відсотків.

При тому що на сайті подаються дані про ріст продажів у відсотках, ніяких висновків з цього зробити по суті не можна, тому що невідомо, скільки саме тих чи інших предметів було продано. Усього в першій десятці розділу спортінвентарю в магазині більше половини предметів, які можуть бути використані як зброя.

Заворушення в Лондоні почалися в ніч на 7 серпня і відтоді  не припиняються, та поширюються на всі великі міста центральної частини Великобританії. Поліція заарештувала більше тисячі учасників заворушень, три чверті з яких - у Лондоні. Під час заворушень загинуло чотири людини, кілька сотень постраждали.

Раніше 10 серпня прем'єр-міністр Великобританії Девід Кемерон дозволив поліції застосовувати брандспойти для розгону погромників. Він також пообіцяв надати поліції "будь-які засоби", необхідні для встановлення порядку.

За матеріалами: Лента.ру
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...