Топ Новини

На аварійному реакторі «Фукусіми» зростає температура

29 вересня 2011 в 09:05
Температура усередині 2-го реактора японської АЕС «Фукусіма-1» знову перевищила позначку у 100 градусів Цельсія. Про це повідомила компанія-оператор аварійної АЕС «Токіо електрик пауер" (ТЕРСО).

За інформацією ТЕРСО, у середу фахівцям вдалося охолодити 2-й енергоблок до 99,4 градуса, проте вночі температура знову підвищилася до 100,7 градуса. Для досягнення стабільної температури нижче 100 градусів потрібен деякий час.

На 1-му і 3-му реакторах «Фукусіми-1», що отримала серйозні пошкодження у результаті землетрусу і цунамі у березні цього року, необхідної температури вже досягнуто і в даний час вона тримається на позначці близько 80 градусів.

Охолодження проблемних енергоблоків і їх подальша холодна зупинка мають ключове значення для стабілізації АЕС «Фукусіма-1», яку ліквідатори розраховують завершити до кінця 2011 року.

Нагадаємо, 11 березня в Японії стався руйнівний землетрус магнітудою 9,0, за яким послідувало цунамі. Стихійні лиха зруйнували інфраструктуру північно-східних районів країни і вивели з ладу систему охолодження реакторів на АЕС «Фукусіма-1», що призвело до пожеж, вибухів і витоку радіації.


квітня в Японії було зупинено витік високорадіоактивної води з аварійної АЕС «Фукусіма-1».

5 квітня на АЕС «Фукусіма-1» почали скидання в океан радіоактивної води, що накопичилась у реакторах. «Цей захід був неминучим — щоб запобігти масштабному забрудненню території, прилеглої до АЕС», — заявив представник японського уряду.

12 квітня влада Японії підняла рівень небезпеки на атомній електростанції «Фукусіма-1» до максимального значення — рівня 7 за Міжнародною шкалою ядерних подій (INES).

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...