На АЕС «Фукусіма-1» проведуть нове розслідування

2 січня 2012 в 07:10
Експерти, що вивчали розвиток подій під час аварії на АЕС «Фукусіма-1» в Японії, розпочнуть нове розслідування вже в січні поточного року.
fukusima.jpg
moskva.com

Згідно з попереднім планом, для проведення нового розслідування будуть сформовані чотири групи експертів. При цьому комісія має бути повністю незалежною від держави.

Крім опитування численних свідків аварії, зокрема працівників станції, службовців компанії-оператора АЕС «Фукусіма-1» TEPCO і тих, хто залишив свої пости ще до трагедії, експерти мають уважно вивчити дії, початі колишнім прем'єр-міністром Японії Наото Каном та іншими вищими чиновниками.

Перша доповідь за підсумками розслідування комісії була надана чинному прем'єру країни Есіхіко Ноде 26 грудня 2011. У ній відображені помилки, які були допущені з боку компанії TEPCO і уряду в ході перших днів ліквідації аварії на АЕС.

Нагадаємо, землетрус і цунамі в Японії на початку весни стали причиною найбільшої аварії на атомній електростанції «Фукусіма-1». Тоді через відмову генераторів припинила працювати система охолодження реакторів, що призвело до перегріву і оплавлення паливних стрижнів.

У результаті в атмосферу потрапила велика кількість радіації, через що аварійна АЕС припинила роботу, а всі місцеві жителі були евакуйовані. Очікується, що на деактивацію територій, прилеглих до «Фукусіма-1» піде декілька десятиліть.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...