МЗС просить українців, які відпочивають на гірськолижних курортах в Європі, підтримувати зв'язок з операторами

11 січня 2012 в 09:10
Міністерство закордонних справ України нагадує про погіршення погодних умов на гірськолижних курортах європейських країн і радить громадянам України, які відпочивають там, мати при собі номери телефонів українських посольств і консульств.
ski_lyzhy_lizhi_sneg_snow_protasov-DSC5312.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

"Враховуючи різке погіршення погодних умов на гірськолижних курортах низки європейських країн, зокрема Австрії, викликане сильними опадами снігу та сходом лавин, рекомендуємо громадянам України, які на даний момент знаходяться у гірських районах з туристичною метою, підтримувати тісний зв'язок з відповідними посольствами України, туроператорами, які будуть забезпечувати повернення в Україну, а також компетентними органами країни відпочинку про продовження, у разі необхідності, терміну дії віз у зв'язку з форс-мажорними обставинами", - йдеться у повідомленні МЗС України, поширеному в середу.

У повідомленні також нагадали, що згідно зі ст. 9 Угоди між Україною та ЄС про спрощення оформлення віз громадянам України, які за форс-мажорних обставин не можуть залишити територію держав-членів у терміни, зазначені в їхніх візах, вони мають право на безоплатне продовження дії віз на термін, необхідний для повернення до країни постійного проживання, відповідно до законодавства приймаючої сторони.

Станом на 11 січня у дипломатичних установах України у країнах, в яких відбулося погіршення погодних умов, звернень громадян України не зафіксовано, зазначили у МЗС.

Теги Соціум
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...