Топ Новини

МВС виступає за скасування редакційних посвідчень журналістів і введення єдиної прес-картки

15 листопада 2012 в 15:04
У міліції бачать корінь багатьох проблем зі ЗМІ в засиллі фальшивих посвідчень, які видаються неіснуючими виданнями.
press-card.jpg
nsju.org

МВС підтримує скасування журналістських посвідчень, що видаються редакціями ЗМІ, і створення єдиної національної прес-картки.

«Міністерство внутрішніх справ однозначно підтримує ідею введення єдиних прес-карток, оскільки це істотно полегшить процес ідентифікації журналістів і миттєво зніме безліч проблемних моментів, які зараз існують», - заявив заступник керівника прес-служби МВС Сергій Бурлаков.

За його словами, багато проблем у спілкуванні правоохоронців з представниками ЗМІ виникають через фальшиві журналістські посвідчення.

«Єдина прес-картка повинна вирішити, перш за все, цю проблему. Звичайно, постає питання критеріїв, за якими ця картка повинна видаватися. Особисто мені подобається французька модель - там прес-картку отримують співробітники офіційно зареєстрованих ЗМІ та ті, кому журналістська діяльність приносить більше 50% основних доходів», - додав Бурлаков.

Він зазначив, що для того, щоб система запрацювала, окрім введення самих прес-карток необхідно внести відповідні зміни в законодавство. Зокрема, прирівняти Інтернет-видання до засобів масової інформації, скасувати редакційні посвідчення, внести норми про єдину прес-картку, умови її видачі.

Над впровадженням єдиної прес-картки зараз працюють Національна спілка журналістів України та Незалежна медіа-профспілка.

Читайте також:

Україна увійшла до четвірки країн Європи, що обмежують свободу слова

Янукович зібрався реформувати міліцію: Тортури повинні піти в минуле

Політичні новини на ТБ подаються з безальтернативної точки зору у 84% сюжетів

Охорона Януковича на Всесвітньому газетному форумі виривала у журналісток плакати проти цензури (ВІДЕО)

За матеріалами: Телекритика
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...