Топ Новини

МВС ініціює встановлення відеоспостереження у громадських місцях

17 травня 2012 в 06:43
Прем'єр-міністр Микола Азаров уже доручив Київській міськадміністрації опрацювати питання встановлення відеокамер у місцях масового скупчення громадян та проведення масових заходів, в першу чергу в центральній частині столиці.
a086e853be67be3d01ed579b5b599fd2.jpg
yaltalife.org

Міністерство внутрішніх справ України ініціює розгляд Радою національної безпеки і оборони України питання про обладнання громадських місць системами відеоспостереження, повідомила прес-служба відомства 17 травня.

«За ініціативою міністра внутрішніх справ України Віталія Захарченка підготовлені пропозиції до Ради національної безпеки і оборони України з приводу гострої необхідності розгляду питання про встановлення у громадських місцях систем відеоспостереження», - йдеться в повідомленні.

МВС зазначає, що ефективність застосування відеоспостереження підтверджується зарубіжним досвідом правоохоронної діяльності. Зокрема, використання систем відеоспостереження у країнах Європейського Союзу і США значно сприяє оперативності реагування на правопорушення, швидкому встановленню осіб, які здійснюють ці порушення. "Світовий досвід показує, що наявність систем відеоспостереження є стримуючим фактором для правопорушника, навіть за відсутності співробітника поліції", - вважає міністерство.

Кожен четвертий міліціонер не хоче служити через низьку зарплату

Також відомство вважає, що використання таких систем дозволить зменшити кількість співробітників міліції на вулицях міст, і зробить їх роботу більш ефективною.

Крім того, повідомляє МВС України, за їхнім клопотанням прем'єр-міністр Микола Азаров уже доручив Київській міській державній адміністрації опрацювати питання встановлення відеокамер у місцях масового скупчення громадян та проведення масових заходів, в першу чергу у центральній частині столиці.

Читайте також:

Міліціонерів будуть карати за непрофесіоналізм і пияцтво?

МВС не змогло визначити мотиви теракту у Дніпропетровську

Кабмін розробить програму протидії тероризму

Під час Євро-2012 міліція буде посилено охороняти банки

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...