Топ Новини

Мусульманські політики Бельгії пообіцяли в найближчі роки ввести у країні закони шаріату

7 грудня 2012 в 14:26
Кандидати від Ісламської партії Бельгії розглядають своє обрання в міську владу Брюсселя як початок утвердження мусульманства в країні.
muslims_islam.jpg
mooslym.com

Мусульманські політики Редуан Ахрух і Лхуцін Аіт Джеддіг, які виграли муніципальні вибори в Брюсселі, пообіцяли у найближчі роки реалізувати в Бельгії закони шаріату.

Ахрух і Джеддіг представляють Ісламську партію Бельгії, яка планує брати участь у федеральних виборах вже у 2014 році. Своє обрання у міську владу кандидати розглядають як «ключ до утвердження мусульманства у країні».

- Бельгія підвищила рівень загрози через новий антиісламського фільму (ВІДЕО)

«Як обрані ісламісти, ми маємо намір пропагувати Коран і традиції пророка Мухаммеда. Я за введення шаріату у Бельгії. На це можуть піти десятиліття або навіть століття, але рух до цього вже почався. Я думаю, ми повинні привернути увагу людей, змусити їх усвідомити ту перевагу, якою володіють ісламські народи та ісламські закони», - сказав Ахрух.

Його колега Лхуцін Аіт Джеддіг поки що прославився лише своїм глибоким переконанням у тому, що європейська цивілізація є продуктом мусульманського світу.

У поставлених завданнях Ісламська партія Бельгії має намір домагатися реалізації трьох програмних пунктів: продаж халяльних страв у громадських їдальнях шкіл, забезпечення офіційного визнання мусульманських релігійних свят і прийняття закону, який легалізував би носіння хіджабу (ісламської хустки) у громадських місцях.

Відзначимо, що мусульмани у даний час складають одну чверть населення Брюсселя. При цьому у 2011 році Бельгія стала другою після Франції європейською країною, де ввели заборону на носіння хіджабу.

Читайте також:

У Лондоні заборонили будувати мечеть вище собору Святого Павла


Мусульманок не пустили до Франції за відмову зняти паранджу

У Франції відкриється перша у світі мечеть для сексуальних меншин

Єгипетська газета у відповідь на карикатури на Мухаммеда висміяла ставлення Заходу до мусульман (ФОТО)

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...