Топ Новини

Могилянка сподівається захиститися від Табачника за допомогою президента

30 серпня 2011 в 13:42
Національний університет "Києво-Могилянська академія" висловлює президенту Віктору Януковичу занепокоєння упередженим ставленням до себе з боку керівництва Міністерства освіти, науки, молоді і спорту. Про це йдеться у зверненні трудового колективу.

У НаУКМА вважають, що позиція міністра освіти Дмитра Табачника стосовно університету "суперечить автономії університетів, принципам верховенства права, засадам громадянського суспільства та гуманітарної політики, які проголошені президентом України".

"Це дискредитує президента і шкодить іміджу України саме напередодні завершення переговорів про асоціацію України з Європейським Союзом", - наголошується у зверненні, яке одноголосно прийняли 29 серпня загальні збори трудового колективу НаУКМА.

У зверненні наголошується, що "більшість інновацій, які сьогодні наближають вищу школу України до світового рівня, були започатковані й апробовані саме в НаУКМА. Сьогодні трудовий колектив НаУКМА висловлює занепокоєність з приводу упередженого, необ’єктивного ставлення до своєї діяльності з боку керівництва Міністерства освіти, науки, молоді і спорту України. Це засвідчено і способом, у який Міністерство визначало державне замовлення для НаУКМА у 2011 році, і необґрунтованою, на наш погляд, доганою, що її оголосив президенту НаУКМА Квіту С.М. міністр Табачник Д.В", - йдеться у зверненні.

У "Києво-Могилянській академії" вважають "ці та інші рішення такими, що готують ґрунт для нав’язування "своєї людини" на посаду президента НаУКМА".

"Ми також вбачаємо у цьому спробу змінити схвалений усім трудовим колективом освітній курс Університету, відомого своєю демократичністю, некорумпованістю, відданістю європейським цінностям й успіхами в наближенні до Єдиного європейського освітнього і наукового простору", - заявляє "Могилянка".

Нагадаємо, НаУКМА звернувся до Окружного адміністративного суду м. Києва з позовом до Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України з приводу несправедливого розподілу місць державного замовлення на 2011/2012 навчальний рік, що має дискримінаційний характер та наносить шкоду інтересам держави.

За матеріалами: Українська правда
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...