Топ Новини

Могильов за вилучення комп'ютерів у журналістів, якщо ті мовчать

24 травня 2011 в 06:57
Міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов вважає, що стосовно журналіста і блогера Олени Білозерської міліція чинила правильно.

«Кожен факт утиску прав журналістів ставиться на особливий контроль, і моментально проводиться перевірка. Але, з іншого боку, і ми просимо журналістів: якщо ви дізнаєтеся про протиправні речі - поділіться інформацією з нами. Наприклад, інформація блогера Білозерської про підпал офісу Партії регіонів (громадської приймальні Партії регіонів у Києві в ніч на 1 січня - ред.). Це ж кримінальне діяння. Ми питаємо: звідки у вас така інформація ...» - заявив А.Могильов в інтерв'ю «КоммерсантЪ-Украина».

У випадку, якщо журналіст не йде на контакт з правоохоронними органами, останні, на думку міністра, можуть відбирати у журналіста його технічні засоби. На запитання «І тому до нього приходить міліція і починає вилучати техніку?» Міністр відповів: «Без сумніву. За законом ми зобов'язані зібрати всі факти. Можливо, журналіст щось замовчує. Але я готовий миттєво реагувати на будь-які протиправні дії щодо журналістів. Щоранку мені доповідають з цього приводу. Якщо такі факти виявляються, начальник УВС на місці отримує вказівку негайно розібратися і доповісти у найкоротші терміни про результати».

Нагадаємо, 12 січня 2011 року міліція провела в квартирі О.Білозерської обшук у рамках справи про підпал офісу Партії регіонів. У неї було вилучено всю оргтехніку, фото-, відео-, аудіоапаратуру, а також мобільні телефони. Після обшуку її кілька разів викликали до міліції, а також запропонували добровільно пройти тест на ДНК.

За матеріалами: Коммерсантъ-Украина
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...