Топ Новини

Могильов відмовився позбавити ДАІшників жезла

14 червня 2011 в 09:09
Міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов відповів відмовою на пропозицію депутата Геннадія Москаля скасувати використання підрозділами ДАІ жезлів під час нагляду за дорожнім рухом.

Про це повідомляє прес-служба першого заступника голови комітету ВР з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією Г.Москаля.

За словами депутата, "Анатолій Могильов непереконливо аргументує свою позицію тим, що «особи, уповноважені регулювати дорожній рух, повинні добре розпізнаватися і бути видимими на відстані як вдень, так і вночі»".

"Тоді виникає закономірне питання - а як в інших країнах світу, де взагалі не використовується жезл, можна розгледіти поліцейських?" - зазначає Г.Москаль.

Народний депутат вважає, що "всі реформи та новації", проведені А.Могильовим на посаді міністра МВС, можна звести до двох: "У першу чергу це спроба за всяку ціну утримати жезл, у другу - відновити на трасах міліцейські будки".

У той же час, Г.Москаль наголошує: "як свідчить статистика, виконання Закону України «Про дорожній рух» Могильов повністю провалив. Так, за п'ять місяців цього року від ДТП постраждало 3083 людини, з них 714 загинули. Кількість жінок, постраждалих, від ДТП становить 1187 осіб, проти 927 осіб за аналогічний період минулого року, кількість неповнолітніх - 147 при 104 за аналогічний період минулого року".

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...