Топ Новини

Модельєр Гальяно може відбутися штрафом у 10 тис. євро

23 червня 2011 в 07:02
Джон Гальяно може відбутися штрафом у 10 тис. євро. Сплати саме такої суми вимагає прокурор паризького виправного суду у разі визнання відомого модельєра Джона Гальяно винним в антисемітських висловах.

У Франції покаранням за подібне правопорушення може стати позбавлення волі терміном до 6 місяців, але прокурор цього не вимагає.

Проти модельєра подано відразу декілька позовів. Втім, захист колишнього художнього директора будинку моди Christian Dior наполягає на тому, що Гальяно перебував під алкогольним впливом і не міг повною мірою контролювати свою поведінку.

Наприкінці лютого в одному з паризьких барів Гальяно ображав євреїв і зізнавався у коханні до Гітлера. Скандал призвів до звільнення Гальяно з фірми Christian Dior.

«Він бачив цей відеозапис, бачив і цього чоловіка, трохи дивного, який говорив такі речі ... Він знає, що цей запис існує і що людина, яка це говорить, - він сам. Єдине, що він хоче сьогодні заявити, це те, що він не антисеміт», - каже адвокат Гальяно Орельєн Амелл.

Сам модельєр, виступаючи в середу, 22 червня, на процесі, пояснив подію пристрастю до алкоголю, антидепресантів і снодійного, а також «напруженою і виснажливою роботою» у Christian Dior і власній фірмі модного одягу.

Наступне засідання суду відбудеться у вересні.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...