Топ Новини

МНС: Столичні пляжі не готові до купального сезону

1 червня 2011 в 16:15
Місця масового відпочинку населення на водних об'єктах м.Києва не готові до купального сезону 2011 року. Таким є висновок Держінспекції цивільного захисту та техногенної безпеки після планової перевірки столичних пляжів, передає прес-служба МНС.

Перевірка стосувалася дотримання правил охорони життя людей на водних об'єктах, а також діяльності пошуково-рятувальної служби КП «Плесо» щодо її готовності до реагування на надзвичайні ситуації.

За даними МНС, на території Києва існує 61 об'єкт масового відпочинку людей на воді, з них 30 мають пляжі.

За словами начальника Держінспекції цивільного захисту та техногенної безпеки ГУ МНС Києва Олександра Комашка, більшість із перевірених місць масового відпочинку біля води не відповідає вимогам безпеки.

Зокрема, відсутні документи на право відкриття та функціонування пляжів. Не організовано постійне чергування сезонних рятувальних постів, відсутні обмежувальні буйки, не встановлено стенди з інформацією про основні правила безпечної поведінки на воді та надання першої медичної допомоги потопаючим.

О.Комашко зазначив, що на сьогодні здійснено паспортизацію тільки одного з існуючих пляжів, обладнано рятувальними постами лише 10 пляжів, із них - 6, обслуговуються КП «Плесо». У деяких випадках зони відповідальності рятувальних постів значно перевищують встановлені нормативи.

За результатами планової перевірки, об'єктову аварійно-рятувальну службу КП "Плесо" визнано не готовою до дій за призначенням.

У свою чергу, начальник групи водолазно-рятувальних робіт Спеціального аварійно-рятувального загону ГУ МНС України у м. Києві Юрій Білецький зазначив, що на сьогодні столичне МНС привело необхідні технічні та плавзасоби у готовність. У цьому році працівниками МНС було врятовано 11 людей на воді, повідомив він.

МНС також закликає бути вкрай обережними під час перебування біля води.

За даними відомства, у 2010 році під час відпочинку на воді у Києві загинули 96 осіб, з початку 2011 року - 8, із них 1 дитина.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...