Топ Новини

МНС просить українців не спалювати будинки на Новий рік

29 грудня 2011 в 13:01
У МНС закликають громадян у період новорічних свят дотримуватися правил пожежної безпеки при використанні піротехніки та встановленні ялинок.
elka_salut1.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Про це повідомив заступник директора Департаменту пожежної безпеки Державної інспекції техногенної безпеки МНС України Павло Афанасьєв.

Він нагадав, що встановлювати ялинку потрібно не ближче, ніж за 1,5 метра від телевізора. Також він зазначив, що категорично забороняється використовувати у приміщеннях бенгальські вогні і свічки.

За словами заступника начальника першого спеціального регіонального центру МНС України Анатолія Врублевського, необхідно дотримуватися правил безпеки при використанні побутових піротехнічних виробів. Він нагадав, що забороняється запускати піротехнічні вироби у приміщеннях, з дахів будинків і з балконів.

А.Врублевський також зазначив, що 95% піротехнічних товарів імпортуються в Україну з Китаю. Підприємства, що фасують феєрверки в Україні, на звороті упаковки зобов'язані подавати інструкцію про правильне їхнє використання.

Він також заявив, що продаж піротехнічних товарів на ринках заборонено і закликав громадян купувати їх тільки у спеціалізованих магазинах, адже там покупець може отримати сертифікат відповідності Державного науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України.

Окрім того, А.Афанасьєв повідомив, що перед новорічними святами пожежники провели інспекцію на майже 300 тисячах об'єктів, на яких було виявлено кілька порушень. За його словами, органами державного пожежного нагляду до адміністративної відповідальності було притягнуто близько 2,5 тисячі керівників підприємств, установ і організацій, в яких будуть відзначатися новорічні свята. «Досі невиконаними залишилися близько 14% запропонованих заходів», - додав він.

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...