Митрополит Володимир не підтримав законопроект про заборону абортів

17 квітня 2012 в 07:47
Глава УПЦ МП вважає, що закон про заборону абортів не принесе бажаних результатів - треба боротися "словом і серцем". При цьому митрополит нагадав, що Церква прирівнює аборт до вбивства.
vladimir_upcmp_religia_1a_650-430_znua.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.U

Проти абортів потрібно боротися не законодавчими заборонами, а «словом і серцем». Таку думку висловив предстоятель Української православної церкви Московського патріархату митрополит Володимир.

Зокрема, відповідаючи на запитання, як він ставиться до ініціативи заборонити на законодавчому рівні переривання вагітності, митрополит заявив, що Церква категорично «заперечує можливість абортів», вважаючи їх гріхом убивства. «Щодо церковного розуміння - це вбивство, яке перериває життя тієї чи іншої людини», - сказав він.

МОЗ виступив проти законопроекту про заборону абортів

«Але є й інша точка зору. Навряд чи треба аборти проповідувати. Треба боротися проти них, і ця боротьба йде», - зазначив митрополит.

На його думку, заборона абортів не принесе бажаних результатів. «Краще без закону. Бо закон це таке, що волею чи неволею змушує якусь людину чи керівника бути у такому стані незрозумілому. Тим більше, що засуджується цей гріх, але законом можна узаконити все що завгодно», - сказав митрополит.

Нагадаємо, 12 березня у Верховній раді було зареєстровано законопроект, яким забороняються аборти. Автор документа бютівець Андрій Шкіль вважає, що проводити такі операції можна лише в тому випадку, якщо вагітна хвора на туберкульоз, діабет, тяжкі захворювання легень, нирок, печінки, серця, серцево-судинні і онкологічні захворювання. Також у випадках, якщо вагітна не досягла 16 років; знаходиться в місцях позбавлення волі; вже має п'ятьох дітей; а також у разі смерті чоловіка або інвалідності вже наявної дитини.

Читайте також:

МОЗ: у минулому році на кожні 5 пологів припадало 2 аборти

У МОЗ занепокоєні небажанням українців робити щеплення

Відшкодовувати вартість ліків будуть тільки важкохворим українцям

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...