Топ Новини

Митрополит вимагає від Януковича зменшити плату за опалення для релігійних громад

9 вересня 2011 в 08:08
Митрополит Володимир направив листа Президенту України Віктору Януковичу, в якому попросив «щоб до початку опалювального сезону релігійні громади сплачували комунальні послуги за тарифами для населення, а не для підприємств».

Митрополит Володимир відзначив, що «влада прирівняла релігійні організації до підприємств, релігійну діяльність — до підприємницької діяльності, а духовенство і віруючих, чиїм коштом утримуються храми, — до підприємців».

«Храм – це Дім Божий, — а не суб’єкт господарської або підприємницької діяльності. Релігійна громада – це духовна родина, а не підприємство», — наголосив Предстоятель УПЦ.

А також зауважив, що «релігійна громада може займатися і діяльністю, але це діяльність не підприємницька, а насамперед богослужбова, просвітницька, виховна, благодійна. Саме від цієї діяльності тепер будуть змушені віднімати кошти релігійні громади, щоб сплачувати за суттєве подорожчання комунальних послуг. Деякі з парафій будуть змушені відмовлятися від опалення та використання електроенергії».

У зв’язку з цим Митрополит Володимир закликав В.Януковича «зробити все можливе для того, щоб до початку опалювального сезону було відновлено справедливість і релігійні громади сплачували комунальні послуги за тарифами для населення, а не для підприємств».

Нагадаємо, 18 серпня 2011 року набрала чинності Постанова Кабінету Міністрів України № 869 від 01.06.2011 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги». Цей документ скасував постанову попереднього Уряду, відповідно до якої релігійні організації оплачували комунальні послуги (з постачання теплової енергії, централізованого опалення і постачання гарячої води, водопостачання та водовідведення) за  тарифами, встановленими для населення (№182 від 24 лютого 2010р). Нові тарифи для релігійних організацій відповідатимуть першій групі споживачів – як для підприємців.

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...