Топ Новини

Мітингувальники під Українським домом не збираються припиняти голодування

16 липня 2012 в 07:24
Голодуючі під Українським домом не мають наміру припиняти акцію протесту, оскільки мають намір змінити країну. Активісти будуть продовжувати голодування, «поки не приїде остання карета швидкої допомоги».
protest.jpg
uainfo.censor.net.ua

Захисники української мови, що голодують в центрі столиці, не мають наміру згортати свою акцію, і будуть голодувати до приїзду останньої карети «швидкої допомоги».

«Голодування триватиме у будь-якому випадку. Опозиція працює тільки на осінні вибори, а ми хочемо змінити країну. Якщо вони (представники об'єднаної опозиції) хочуть міняти її разом з нами, то хай не радять нам, що робити, а приєднуються до акції», - заявив один із координаторів акції, поет Віталій Селик, пише Коммерсант-Украина.

За його словами, активісти будуть продовжувати голодування, «поки не приїде остання карета швидкої допомоги».

Нагадаємо, про безстрокове голодування біля Українського дому було оголошено 3 липня 2012 року - у день ухвалення Закону «Про основи державної мовної політики».

За три дні, 6 липня, про вихід з голодування оголосили народні депутати, які ініціювали його. На сьогоднішній день довше за всіх голодують під Українським домом депутат Івано-Франківської обласної ради Петро Шкутяк і цивільний активіст Олександр Купінос - від прийому їжі вони відмовилися 6 липня. Всього, за даними на вчорашній вечір, таку форму протесту біля Українського дому обрали для себе 11 осіб.

Читайте також:

Об'єднана опозиція закликала активістів припинити голодування «за мову»

Швидка забрала з-під Українського дому виснажену голодуванням дівчину

У кримінальних справах за протестами під Українським домом з'явилися перші фігуранти

Під Українським домом продовжили голодування п'ять осіб — на відміну від «цукрової опозиції»


 

За матеріалами: Коммерсантъ-Украина
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...