Топ Новини

Міносвіти поставляє в школи не замовлені підручники і не поставляє замовлені

6 квітня 2012 в 11:36
Школи Одеської області отримали таку кількість підручників (рівень стандарту) «Русский язык» для 10-го класу, що тепер забезпечені ними на 160%. Перебір коштував скарбниці 48,20 тис. грн.
moloko_reformi_kozel_web2.jpg
Андрій Товстиженко

Міністерство освіти, науки, молоді та спорту в 2010-2011 роках поставило не замовлені загальноосвітніми установами підручники і не поставило замовлені. Про це йдеться в статті Ольги Скрипник та Олексія Сови «Квест у лабіринтах Міносвіти».

Автори наводять приклад, коли Львівська область замовила для своїх першокласників букварі, підготовлені трьома різними колективами авторів. Обласне управління зібрало заявки вчителів, підрахувало: найпопулярніший отримав 90,3% голосів, інші —
5,7 і 4%.


В область же завезли тільки один підручник — той, котрий посів останнє місце в рейтингу. І хоча замовили його 1120 штук, отримали у 21 раз більше —24 тис. Усього міністерство, очолюване Д.Табачником, надіслало в Львівську область майже 50 тис. підручників, яких школи взагалі не замовляли. Це обійшлося в 654 тис. грн. Водночас, не вистачило коштів на підручники, яких школи дійсно потребують - учням 3-х і 4-х класів не дісталося жодного, хоча область замовила для них більше 570 тис.

 Приміром, школи Одеської області отримали таку кількість підручників (рівень стандарту) «Русский язык» для 10-го класу, що тепер забезпечені ними на 160%. Перебір коштував держскарбниці 48,20 тис. грн. Однак ті ж десятикласники так і не дочекалися підручників 34 найменувань, вписаних учителями в бланки замовлень. За попередніми розрахунками, їх виготовлення обійшлося б у суму 885,50 тис. грн, яких у міністерстві не знайшлося.

Детальніше читайте в статті «Квест у лабіринтах Міносвіти» в свіжому номері «Дзеркала тижня. Україна».

Читайте також:

Генпрокуратура перевірить «наддорогі» підручники Табачника


Табачник пояснив, чому друк підручників мами Хорошковського коштує 650 грн за екземпляр

Табачник замовив підручники по 650 грн за екземпляр мами Хорошковського

Рада не захотіла звільняти Табачника

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...