Топ Новини

Міносвіти підвищить прохідний бал до вишів

23 серпня 2012 в 11:58
Бар'єр у 420 балів на зовнішньому незалежному тестуванні подолали майже 70% абітурієнтів, що, на думку чиновників Міносвіти, свідчить про необхідність підвищення якості освіти в школах. У відомстві впевнені, що бал зовнішнього незалежного тестування до вишів потрібно підвищувати.
vuz_studenti.jpg
belarus.by

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту планує підвищити прохідний бал зовнішнього незалежного тестування з конкурсних предметів для участі у вступній кампанії у 2013 році. Про це в ході прес-конференції заявив заступник директора департаменту вищої освіти МОН Микола Фоменко.

«Швидше за все, в наступні роки ця планка (прохідний бал-ред.) буде підніматися. Це необхідно для того, щоб забезпечити якість освіти. Не можна отримати якісного студента, не маючи якісного випускника школи», - сказав Фоменко.

При цьому він повідомив, що в цьому році бар'єр у 420 балів подолали майже 70% абітурієнтів. А це свідчить про необхідність підвищення якості освіти в школах.

Фоменко сподівається, що незабаром школярам не доведеться подавати документи у вищі навчальні заклади, тому що виші будуть їх запрошувати самі.

Читайте також:

У 2013 році одинадцятикласники отримають дипломи 1 червня

Математична освіта в Україні переживає занепад: тільки 12% дев'ятикласників добре знають математику

За пробне ЗНО доведеться платити

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...