Топ Новини

Міноборони викинуло 20 млн на контрабандний неробочий томограф

9 грудня 2011 в 14:42
Томограф ціною в 22 млн грн, який був поставлений фірмою «Емансіс» для Міністерства оборони, був заарештований СБУ в зв'язку з його контрабандним ввезенням і донині знаходиться в опечатаних ящиках.
dengi_moneti_strelka_web.jpg
Андрія Товстиженко, ZN.UA

На початку літа 2011 року співробітники СБУ затримали томограф, який фірма «Емансіс» повинна була поставити Міністерству оборони. У ввізних документах було вказано, що ввозиться не сам томограф, а запасні його частини.

СБУ порушила кримінальну справу та долучила контрабандний вантаж як речдоказ, опечатавши всі ящики, в яких до країни завезли комплектуючі томографа.

Однак через деякий час СБУ передало речовий доказ Міністерству оборони.

«Санкція контрабандної статті передбачає конфіскацію предмета контрабанди в дохід держави... За дивним збігом обставин, СБУ передала опечатані ящики в Міноборони. А військове відомство спокійно прийняло їх на баланс, навіть не розкриваючи ящиків та не описуючи того, що є всередині, керуючись лише даними СБУ. Військові медики склали акт приймання-передавання та прийняли від СБУ запаковані ящики, які донині так і залишаються речовими доказами у кримінальній справі», - пише Менделєєв.

Після отримання ящиків чиновники Міністерства оборони підписали звіт про виконання ТОВ «Емансіс» своїх зобов'язань за договором про постачання томографа, на підставі якого заборгованість комерційної структури перед Міноборони була списана.

Раніше ZN.UA повідомляло, Міністерство оборони заплатило за комп'ютерний томограф LightSpeed ​​VCT фірмі «Емансіс» 21 млн 979 тис. грн, тоді як на відповідному офіційному сайті виробника вказана ціна 1 млн 600 тис. євро (переплата 4,5 млн грн).

Детальніше про витрати військового бюджету читайте в статті Дмитра Менделєєва «А я вірю президенту Януковичу!» у свіжому номері «Дзеркало тижня. Україна».

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...