Мінкультури наполягає, що знесені компанією Ахметова будівлі на Андріївському узвозі цінності не мали

11 квітня 2012 в 10:59
У Мінкультури заявили, що з реєстру не виводили будівлі історичного значення і на Андріївському узвозі були радянські будівлі 1978 року. Мінкультури зайнялося вивченням ситуації зі знесенням будинків.
andreevskiy.jpg
unian.net

Міністерство культури України направило комісію для вивчення ситуації зі знесенням будинків на Андріївському узвозі Києва. Про це повідомив міністр культури Михайло Кулиняк.

За його словами сьогодні на сайті Міністерства будуть розміщені фотографії і результати роботи комісії.

Кулиняк також заявив, що ті будівлі, які були знесені на Андріївському узвозі, не мають ніякої історичної цінності.

«Ми не виводили з реєстру жодного будинку історичного значення і не надавали дозволу на їхнє знесення. Там стояли радянські будівлі 1978 року», - додав він.

Раніше про те, що знесені будівлі не становлять історичної цінності заявили і в ТОВ «ЕСТА Холдинг», що виступає керуючою компанією групи «ЕСТА», створеної холдингом Ріната Ахметова СКМ, для реалізації проектів у сфері нерухомості.

У прес-службі зазначили, що всі роботи ведуться згідно з отриманими дозволами і в даний час виконуються демонтажні роботи.

Разом з тим, фракція партії «УДАР» Віталія Кличка в Київраді направила звернення до столичної прокуратури щодо правомірності знесення трьох будинків на Андріївському узвозі.

Нагадаємо, на цих вихідних на Андріївському узвозі, де триває реконструкція, заявлена як роботи з відновлення інфраструктури та комунікацій, знесли три історичні будівлі, серед них будинок під номером 10а.

Як можна переконатися на сайті Головного управління культурної спадщини Київради, будинок під номером 10а внесено до реєстру історичних пам'яток.

За словами голови комісії Київради з питань культури і туризму Олександра Бригинця, на цьому місці планують звести 10-поверховий готель з магазинами і автопарковкою на майже 500 місць.

Ділянку під новий комплекс віддали одній з фірм, що входять до групи компаній «СКМ» Ріната Ахметова.

Активісти вже збираються 11 квітня о 19.00 принести будівельне сміття під офіс головної компанії Ахметова за адресою Десятинна 3а.

Крім того, у суботу вони організовують великий мітинг.

Читайте також:

На Андріївському узвозі знесли три історичні будівлі

Забудовники запевняють, що знесені будівлі поблизу Андріївського узвозу не мають історичної цінності

Роботи з будівництва офісного комплексу на Андріївському узвозі припинено

 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...