Міністерство освіти закупило підручники по 647 грн за штуку

27 березня 2012 в 09:04
Міністерство освіти замовило підручників для першокласників на загальну суму 61,13 млн грн. Найдорожчим виявився підручник української мови для шкіл з навчанням польською мовою - 647 грн за екземпляр. Найдешевшим став підручник англійської мови для загальноосвітніх шкіл - 10,81 грн/екз.
kpi_studenti_ploshad_znaniy_protest_tabachniku.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Державна наукова установа «Інститут інноваційних технологій і змісту освіти» Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України 19 березня уклало низку угод на друк підручників для 1 класу на загальну суму 61,13 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Найдорожчими виявились підручники української мови для шкіл з навчанням польською мовою – 647 грн за екземпляр. Підручник іспанської мови для першокласників коштує 518 грн/екз, підручник з української мови для шкіл з молдавською мовою – 497 грн/екз.

Найдешевшим став підручник англійської мови для загальноосвітніх шкіл – 10,81 грн/екз.

Торги проведено за неконкурентною процедурою закупівлі «в одного учасника» через те, що автори підручників мають право самостійно визначати видавництво, яке буде здійснювати видання його твору. Підручники для державного замовлення було обрано на Всеукраїнському конкурсу рукописів, за підсумками якого Колегія Міносвіти випустила рішення від 23.12.2011 № 5/8-19 з переліком підручників, яким було надано гриф «Рекомендовано Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України».

Читайте також:

Табачник уріже викладання української мови та історії в школах

Наливайченко стверджує, що українофоб Табачник готує в школах дешеву робочу силу

Школи знову без підручників

Табачник не дотримав обіцянки забезпечити школи книгами до 1 вересня

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...