Мінекономрозвитку запропонувало законом скасувати перехід на літній час

23 листопада 2011 в 14:13
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України розробило законопроект «Про порядок обчислення часу на території України», яким пропонується скасувати перехід на літній час.
vremya_chasi_noch
Андрій Товстиженко, ZN.UA

«На території України запроваджується час другого часового поясу (київський час) без щорічного переведення годинникової стрілки», - йдеться у пояснювальній записці до законопроекту, розміщеному на сайті міністерства.

Нагадаємо, що парламентська більшість у Верховній Раді 20 вересня прийняла постанову, за якою Україна залишалася на літньому часі (слідом за Росією і Білоруссю). Проте 18 жовтня депутати скасували своє ж рішення, однак доручили Кабінету міністрів підготувати закон, який регламентуватиме питання про час.

На сьогодні порядок обчислення часу визначено постановою Кабінету міністрів від 13 травня 1996 року №509, згідно з якою на території України діє час другого часового поясу (київський час) з переведенням щорічно годинникової стрілки в останню неділю березня о 3:00 на 1 годину вперед і в останню неділю жовтня о 4 годині на 1 годину назад.

Перехід на літній час здійснювався у СРСР з 1981 року. Наразі на літній час переходять у 110 країнах світу, у т.ч. у всій Європі.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...