Топ Новини

Міліція буде стежити за порядком на Євро-2012 за допомогою 422 відеокамер

30 березня 2012 в 09:49
Сигнал з відеокамер буде передаватися до чергових частин міліції. Такої кількості камер достатньо, щоб ефективно стежити за порядком у центральних частинах міст. У Києві навколо офіційних об'єктів турніру планується встановити 215 відеокамер.
camera.jpg
fastcompany.com

Міліція буде стежити за громадським порядком на вулицях, площах, фан-зонах чотирьох міст-господарів під час Євро-2012 за допомогою 422 відеокамер. Про це повідомили в управлінні зв'язків із громадськістю Міністерства внутрішніх справ України.

На думку міліції, такої кількості камер достатньо, щоб ефективно стежити за порядком у центральних частинах міст, зонах навколо об'єктів турніру. Сигнал з відеокамер буде передаватися у чергові частини міліції.

Найбільше камер будуть контролювати ситуацію на вулицях Києва. На сьогодні у столиці відеоспостереження ведеться за 37 місцями проведення масових заходів та окремими ділянками автошляхів за допомогою 53 відеокамер.

До Євро-2012 навколо офіційної фан-зони (Майдан Незалежності і вул. Хрещатик), НСК «Олімпійський» та офіційних об'єктів турніру планується встановити 215 відеокамер.

Нагадаємо, на території чотирьох арен Євро-2012 за порядком також стежитимуть сотні відеокамер, які будуть інформувати про ситуацію служби безпеки стадіонів. Наприклад, територію НСК «Олімпійський» стануть контролювати більше 500 відеокамер.

Читайте також:

Київ відрапортував про 100% готовність до Євро-2012

До Євро-2012 Хрещатик стане пішохідною зоною (фото)

Стихійну торгівлю прикриють на період Євро-2012

Сотні українських міліціонерів шукали «терориста» за помилковим сигналом

Правопорядок на фінальних матчах Євро-2012 будуть забезпечувати до 7000 міліціонерів

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...