Миколаївський школяр нагадав Азарову про боротьбу з туалетами на вулиці (ВІДЕО)

28 серпня 2012 в 14:35
Учень однієї зі шкіл Миколаєва нагадав Азарову про обіцянку вирішити проблему зі шкільними туалетами на вулиці. «На жаль, по Україні таких шкіл тисячі і тисячі. За один рік, два місяці, цього не зробиш», - відповів школяреві прем'єр.
70.jpg
youtube.com

28 серпня під час візиту прем'єр-міністра Миколи Азарова в Миколаївську область учень одного з миколаївських ліцеїв нагадав Азарову про його обіцянку покінчити зі шкільними туалетами на вулиці.

Зокрема, під час огляду Азаровим миколаївських новобудов до нього крізь натовп місцевих жителів пробився учень старших класів морського ліцею. «Ви говорили, що шкіл з туалетами на вулиці не повинно бути до 1 вересня», - звернувся до глави уряду школяр.

У цей момент Азаров перебив його реплікою: «Я не так говорив. Я говорив, що не повинно бути, але не до 1 вересня. Ти знаєш, скільки по Україні таких шкіл?».

У відповідь молодий чоловік повідомив, що йдеться про морський ліцей, який, за його словами, входить до 50 найкращих шкіл України.

«Що за школа?» - звернувся Азаров до губернатора Миколаївської області Круглова. У цей момент серед супроводжуючих прем'єра чиновників виникло замішання.

Після паузи прем'єр зазначив, що в українських школах у цілому плачевна ситуація з туалетами. «На жаль, по Україні таких шкіл тисячі і тисячі. За один рік, два місяці, цього не зробиш», - заявив Азаров.Нагадаємо, Миколаївський морський ліцей ім. професора Александрова потрапив у рейтинг кращих шкіл України. Тим не менш, цей навчальний заклад з 20-річною історією досі не має власної єдиної будівлі. Ліцеїстам доводиться тулитися в двох корпусах, в одному з яких туалет знаходиться на вулиці, про що і скаржився Азарову школяр.

У жовтні 2011 року прем'єр-міністр Микола Азаров заявляв, що буде змушений зробити кадрові висновки у випадку, якщо протягом двох років не буде вирішено проблему з наявністю в школах туалетів на вулиці.

Читайте також:

Табачник похвалився, що при ньому закрили всього 300 шкіл


Міносвіти запевнило, що 1 вересня першокласники без підручників не залишаться

Київських дітей хочуть пускати в школу за картками

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...