Топ Новини

Мемуари Ассанжа не знайшли великого інтересу читачів

29 вересня 2011 в 07:08
За перші три дні потенційний бестселер - мемуари засновника WikiLeaks Джуліана Ассанжа - розійшовся вкрай скромним накладом.

Передбачалося, що «Неавторизована автобіографія», яку видавництво Canongate випустило без згоди автора, мала стати хітом продажів: і сайт WikiLeaks, і його засновник перебували в числі основних ньюсмейкерів всього світу вже не перший рік. Тим не менше, за тиждень у списку нон-фікшн-книг у твердій палітурці, які найбільше продаються, книга Julian Assange: The Unauthorised Autobiography зайняла всього лише непереконливий п'ятдесятий рядок, пишуть znaki.fm.

Представники Canongate Books вже встигли відреагувати на той факт, що книгу було продано всього лише в кількості 644 екземплярів. За їхніми словами, вони поки остерігаються робити на підставі статистики за три дні довгострокові прогнози, окрім того, представники видавництва зазначили, що на книгу надходять дуже хороші рецензії, а також що вони уклали вже десять міжнародних контрактів на продаж і переклад книги.

Сам Дж.Ассанж дав кілька негативних коментарів щодо публікації книги: за його словами, вчинок видавців був «пристосовницьким і лукавим», а, окрім того, йому було дано усну обіцянку в тому, що книга не вийде у світ без його згоди. Самі видавці з формальної юридичної точки зору вважають свій вчинок виправданим.

 

За матеріалами: Znak1
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...