Топ Новини

McDonald's буде продавати в Індії вегетаріанські гамбургери

4 вересня 2012 в 13:46
У перших повністю вегетаріанських ресторанах McDonald's в Індії будуть продаватися гамбургери без м'яса. Мережу McDonald's в Індії поки переслідують невдачі, оскільки індуси вважають корів священними тваринами і не їдять яловичину.

McDonald's відкриє в Індії перші вегетаріанські ресторани. Про це пише The Economic Times.

Перший ресторан з вегетаріанською їжею буде відкритий наступного роцку поряд з печерним храмом Вайшно Деві Мандір, який розташований поруч з містом Катра (північний штат Джамму і Кашмір). Щороку цю святиню відвідують близько мільйона паломників.

Потім планується відкрити ресторан поруч з Золотим храмом в Амрітсарі (штат Пенджаб). За словами Бакші, у вегетаріанських ресторанів в Індії великий потенціал, оскільки індуси дуже релігійні (багато прихильників індуїзму та інших індійських релігій практикують вегетаріанство).

Мережі McDonald's в Індії поки не вдалося досягти великих успіхів у популяризації своїх традиційних гамбургерів, оскільки навіть не релігійні індуси вважають корів священними тваринами і не їдять яловичину.

У перших повністю вегетаріанських ресторанах будуть продаватися гамбургери без м'яса, які McDonald's вже ввів в меню у своїх ресторанах поряд з м'ясними стравами.

Читайте також:

Медики закликали заборонити рекламу McDonald's і Coca Cola на Олімпіаді в Лондоні

У Сан-Франциско заборонили дарувати іграшки дітям при продажу шкідливої їжі

ВЕГЕТАРІАНСТВО В ДЗЕРКАЛІ СТАТИСТИКИ

За матеріалами: Лента.ру
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...