Топ Новини

Майже 70% українців впевнені, що національну ідею в Україні поки повністю не сформовано

16 червня 2011 в 07:57
Більшість українців (68%) стверджують, що національна ідея в Україні в цілому не сформована, протилежної думки дотримуються 12% опитаних, і кожному п'ятому (21%) жителю України важко визначитись із відповіддю.
flag_ukraine.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Про це свідчать дані соцопитування, проведеного донецькою компанією Research & Branding Group

При цьому більшість населення країни (77%) вважає розробку національної ідеї актуальним питанням.

Важко з визначенням національної ідеї 40% мешканців України. А 12% українців розуміють національну ідею як єдність усіх регіонів України. У два рази менше (6%) респондентів, визначають національну ідею як подолання бідності, зростання національної самоідентифікації, і збереження незалежності та територіальної цілісності. Культурно-історичне і мовне визначення національної ідеї підтримує 3% українців. Майже кожен п'ятий (18%) опитаний респондент заявив, що національної ідеї в Україні немає.

Дослідження громадської думки населення було проведено компанією Research&Branding Group у період з 15 по 25 травня 2011 року. Збір інформації проводився методом особистого інтерв'ю в 24-х областях України і АР Крим. Респонденти відбиралися за квотною вибіркою, що репрезентує доросле населення країни за місцем проживання (область), статтю і віком. Обсяг вибіркової сукупності склав 2089 осіб. Очікувана середня помилка вибірки складає ±2,2%.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...