Мавроди у черговий раз "пішов" від приставів і пообіцяв гучну сенсацію

3 квітня 2012 в 15:42
Мавроді зібрався оприлюднити прізвища тих, хто, на його думку, був зацікавлений у притягненні "пірамідобудівельників" до адміністративної відповідальності.

Сергій Мавроди у вівторок знову не з'явився в суді, що розглядає адміністративні позови проти засновника фінансової піраміди МММ. Проте його "справжній" адвокат пообіцяв журналістам "сенсацію" після 9 квітня: вони з Мавроді планують оприлюднити прізвища тих, хто, на їхню думку, були зацікавлені в притягненні "пірамідобудівельників" до адміністративної відповідальності.

"Чекайте сенсації, після 9 квітня, коли юридичної відповідальності до Мавроді вже не буде, ми оголосимо, чому з'явилися ці позови, кому це було треба", - сказав журналістам адвокат Роман Табачков у вівторок у мировому суді, що розглядає ці позови. За його словами, вони оприлюднять усі прізвища.

Табачніков став "вихвалятися", що судові пристави у вівторок знову "не змогли доставити" примусово Мавроді у мирову дільницю Хамовницького суду, де призначено розгляд десяти адміністративних справ про несплату штрафу стосовно засновника МММ. У зв'язку з цим захисник вважає, що засідання суду, очевидно, "буде формальним", і суд перенесе розгляд справ на інше число.

Проте адвокат помилився. Відсутність відповідача не перешкодила суду оштрафувати Мавроді на 2 тисячі рублів. Суддя визнала Мавроді винним у несплаті штрафу в одну тисячу рублів і присудила штраф у подвійному розмірі - дві тисячі. Де знаходиться Мавроди нині, так і залишається таємницею.

Водночас колишній адвокат Мавроді Олександр Молохов припускає, що судові пристави саботують доручення начальства, пов'язані зі справою засновника МММ, оскільки вони самі є великими вкладниками його нової фінансової піраміди.

"У мене є така інформація, причому з різних джерел, і це далеко не рядові учасники системи (МММ- 2011)", - заявив він. Молохів вважає, що неуспіхи дій приставів безпосередньо пов'язані з тим, що вони зацікавлені в функціонуванні нового дітища Мавроді.

Раніше, нагадаємо, сам Мавроді відповів на чутки про його нещодавнє затримання коротким і гнівним відео зі своєї таємної схованки, де він очікує закінчення терміну давності за декількома сотнями позовів. "Я не затриманий", - заявляв Мавроді на записі.

Читайте також:

Мавроді хотів залишити Росію за підробними паспортами

Мавроді починає експансію МММ в Європу

Антимонопольники визнали новий проект Мавроді фінансовою пірамідою

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...