Топ Новини

Люди Хорошковського будуть шукати серед журналістів на Євро-2012 потенційних терористів

20 вересня 2011 в 08:50
Співробітники Служби безпеки України перевірятимуть учасників та офіційних гостей чемпіонату, перш ніж дозволити акредитацію і допуск на об'єкти турніру під час Євро-2012. Про це Інфоцентру «Україна-2012» повідомив перший заступник голови Служби безпеки України Володимир Хімей.
xoroshkovskiy.jpg
ukrgazeta.com

«Одним із завдань служби є акредитація учасників та офіційних гостей чемпіонату. Ми будемо працювати зі стюардами, представниками приватних компаній, які будуть залучатися для охорони гостей УЄФА, журналістами та іншими, хто буде мати офіційний пропуск на об'єкти турніру», - сказав він.

Усіх цих людей СБУ перевірить з метою виявлення серед них потенційних зловмисників. У разі отримання такої інформації, особи будуть позбавлені допуску на офіційні об'єкти, повідомив перший заступник голови служби.

Як зазначив В.Хімей, основне завдання СБУ на стадіонах - не допустити скоєння терактів шляхом використання вибухівки, зброї. Фахівці відомства будуть перебувати у «контрол-румі» разом з представниками міліції, МНС, медиками та іншими.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...